Miele K 7433 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7433 E (75 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7433 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/75

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees de gebruiks- en montagehandleiding voordat u uw ap-beslist
paraat plaatst, installeert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor
uzelf en u voorkomt schade aan uw apparaat.
nl – NL, BEM.-Nr. 11 745 850
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7433 E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 36200 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1395 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 105.5 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.29 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 559 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1413 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | 235 l |
| Kylkapacitet netto: | 236 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7433 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026