Miele K 7737 D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7737 D (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7737 D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7737 D |
| Vikt: | 54000 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 91.62 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.25 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 33 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 309 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 1772 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 1788 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7737 D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026