Miele KFN 4395 DD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele KFN 4395 DD (84 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
1.173
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 4395 DD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 74600 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 675 mm |
| Höjd: | 2010 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 203 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.556 kWh/24h |
| Antal fryslådor: | 3 |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 360 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 103 l |
| Kylkapacitet netto: | 268 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Burkhylla: | Ja |
| Dörrfack för flaskor: | Ja |
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026