Miele WCH 360 WCS SpeedCare Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WCH 360 WCS SpeedCare
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WCH 360 WCS SpeedCare (100 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WCH 360 WCS SpeedCare eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCH 360 WCS SpeedCare |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 3 g |
| Batterikapacitet: | 50 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Sporten |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Impedans: | - Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| Anslutningsområde: | 15 m |
| Mikrofontyp: | Ingebouwd |
| Batteristyrd: | Ja |
| Laddningsfodral: | 38 g |
| Batterikapacitet (laddbox): | 550 mAh |
| Typ produkt: | Headset |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WCH 360 WCS SpeedCare ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026