Miele WS 5514 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WS 5514
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WS 5514 (60 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WS 5514 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WS 5514 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 10700 g |
| Bredd: | 260 mm |
| Djup: | 288 mm |
| Höjd: | 490 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Genomsnittlig effekt: | 150 W |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Ceiling-mountable, Floor, Wall-mountable |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 53 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 91 dB |
| Förstärkaranslutning (bindande post): | Ja |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Diameter woofer: | 8 " |
| Antal basförare: | 1 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 1 " |
| Antal diskantdrivrutiner: | 1 |
| Tweeter: | Ja |
| Crossover frekvens: | 2000 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WS 5514 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026