Miele WCI 770 WPS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WCI 770 WPS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WCI 770 WPS (108 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WCI 770 WPS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/108

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 887 480
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCI 770 WPS |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Blue, White |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Kraftkälla: | AC |
| Tillgångar: | 600 W |
| Vattentankens kapacitet: | 0.6 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Paket innehåll: | Two cups |
| Torrkokningsskydd: | Nee |
| Antikalkfilter: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 110 - 220 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WCI 770 WPS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026