Miele WWI 860 WCS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWI 860 WCS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWI 860 WCS (112 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele WWI 860 WCS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/112

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voor u uw toestel plaatst, instal-absoluut
leert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt schade
aan het toestel.
nl-BEM.-Nr. 11 368 690
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWI 860 WCS |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 95000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 643 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nej |
| Cykeltid (max): | 179 min |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 49 kWh |
| Doseringsassistent: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Cotton, Hand/wool, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Quick, Silent, Sport, Delicate/silk |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2100 W |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 11000 l |
| Djup med öppen dörr: | 1077 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | A |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Laddning: | Frontmatad |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 68 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 48 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.74 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Extrasköljning: | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Fläckborttagningsfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWI 860 WCS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026