Miele WCJ 670 WPS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WCJ 670 WPS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WCJ 670 WPS (291 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele WCJ 670 WPS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/291

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 887 440
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCJ 670 WPS |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 543 mm |
| Höjd: | 590 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Djuppackning: | 650 mm |
| Förpackningshöjd: | 690 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 56 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 5 |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Att laga: | Ja |
| Typ av ugn: | Aardgas |
| Total ugnseffekt: | 1350 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 56 l |
| Ugnens termostatområde: | 0 - 250 °C |
| Antal rutnät: | 1 |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 1350 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WCJ 670 WPS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026