Miele WTR860 WPM Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WTR860 WPM
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WTR860 WPM (128 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele WTR860 WPM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/128

Operating instructions
Washer-dryer
To avoid the risk of accidents or damage to the machine, it is essen-
tial to read these instructions before it is installed and used for the
first time.
en-GBM.-Nr. 11 584 430
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WTR860 WPM |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Kraftkälla: | AC/Baterry |
| Laddningstid: | 1 uur |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Snabbladdning: | Ja |
| Vattentät: | Ja |
| Mjukt grepp: | Ja |
| Vikt basstation: | Charging, Storage |
| Grön laddningsindikator (LED): | Ja |
| Batteriindikator: | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Knivmaterial: | Roestvrijstaal |
| Användningstid: | 100 min |
| Tvättbar: | Ja |
| Rengöringsborste: | Ja |
| Minsta hårlängd: | 0.5 mm |
| Maximal hårlängd: | 10 mm |
| Precisionstrimmer: | Ja |
| Uppladdningsbar: | Ja |
| Trimma stilar: | Full beard, Moustache, Sideburns |
| Kom: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Batteriladdningsindikering: | Ja |
| Antal längdsteg: | 20 |
| För hela kroppen: | Nee |
| Justeringsnoggrannhet: | 0.5 mm |
| Reseväska: | Ja |
| Reisslot: | Ja |
| Underhållsfri - ingen olja krävs: | Ja |
| Självslipande blad: | Ja |
| Snabb laddningstid: | 5 min |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | LED |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Lätt att greppa: | Ja |
| Skyddsfodral: | Ja |
| Håruppsamlingsrum: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WTR860 WPM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026