Miele WCR 760 WPS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WCR 760 WPS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WCR 760 WPS (191 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele WCR 760 WPS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/191

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 11 002 990
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCR 760 WPS |
| Produktens färg.: | Svart |
| Vikt.: | 12000 g |
| Höjd.: | - mm |
| Bredd.: | - mm |
| Djup.: | - mm |
| Produkttyp.: | Inbyggd subwoofer |
| Subwoofer RMS-effekt: | 300 W |
| Subwooferns frekvensomfång: | 32 - 1000 hz |
| Subwoofer toppeffekt: | 1800 W |
| Subwooferns högtalarelement, diameter (imperial): | 12 " |
| Subwooferns högtalarelement, diameter: | 300 mm |
| Typ av hölje: | Inkluderat |
| Magnetmaterial: | Järnoxid |
| Subwoofer-drivrutinens membranmaterial: | Polypropylen |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WCR 760 WPS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026