Miele WDB 020 WCS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WDB 020 WCS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WDB 020 WCS (80 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele WDB 020 WCS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 613 940
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDB 020 WCS |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 18000 g |
| Bredd: | 148 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Dörrfärg: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 185 kWu |
| Förpackningens vikt: | 19500 g |
| Förpackningens bredd: | 190 mm |
| Djuppackning: | 575 mm |
| Förpackningshöjd: | 875 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Belysning inuti: | Ja |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nee |
| Hyllmaterial: | Kunststof |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.51 kWh/24u |
| Klimaatklasse: | ST |
| Färghandtag: | Zwart |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Inbyggd fläkt: | Ja |
| Husets-färg: | Zwart |
| Antal hyllor: | 6 schappen |
| antal dörrar: | 1 deur(en) |
| Invändig färg: | Zwart |
| Flaskkapacitet: | 7 fles(sen) |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 5 - 20 °C |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Compressorwijnkoeler |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot G |
| Nettoinnehåll i vinkylare: | 19 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WDB 020 WCS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026