Miele WED164 WCS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WED164 WCS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WED164 WCS (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele WED164 WCS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Operating instructions
for washing machines
To avoid the risk of accidents or damage to the machine, it is essen-
tial to read these instructions before it is installed and used for the
first time.
en-GBM.-Nr. 12 149 350
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WED164 WCS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 425 g |
| Bredd: | 73.66 mm |
| Djup: | 71.12 mm |
| Höjd: | 274.32 mm |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Minimal belysning: | 0.5 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 105 ° |
| Maximal bildfrekvens: | - fps |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Megapixlar: | 2 MP |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| HD typ: | Full HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Avstängning av ultraljud: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WED164 WCS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026