Miele WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC (160 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/160

T1 / W1
de Ergänzungen zu Miele@home mit WLAN-Modul
da Tilføjelser til Miele@home med WLAN-modul
en Additional instructions for Miele@home with WiFi
module
es Anexo a Miele@home con módulo WiFi
fi Täydentävä ohje: Miele@home ja WLAN-moduuli
fr Complément: Miele@home avec module WLAN
it Integrazioni al Miele@home con modulo WLAN
nl Aanvullende informatie over Miele@home met de
WLAN-module
no Supplement til Miele@home med WiFi-modul
pt Instruções complementares relativas a
Miele@home via módulo WLAN
pl Uzupełnienia do Miele@home z modułem Wi-Fi
sv Kompletteringar till Miele@home med wifi-modul
M.-Nr. 10 609 010
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 200 g |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 104 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++-40% |
| Ljudnivå (tvätt): | 46 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Batterikapacitet: | 600 mAh |
| Nuvarande: | 0.3 A |
| USB-kontakttyp: | Micro-USB |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Blouse/shirt, Cold, Cotton, Eco, Hand/wool, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Mix, Pillow, Quick, Sport, Steam, Delicate/silk |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Inspänning: | 5 V |
| Typ av enhet: | Gamepad |
| Förbindelse: | Bluetooth |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 35 °C |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Ingebouwd |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Spelkontrollteknik: | Analoog/digitaal |
| Spelplattformar stöds: | PC, PlayStation 4 |
| Vibrationsreflex: | Ja |
| Funktionsknappar för spelkontroll: | Back button, D-pad, Menu button, Options button, Reset button, Share button |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 11000 l |
| Djup med öppen dörr: | 1077 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ström: | 10 A |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, höjd: | 850 mm |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Krom |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Funktion för strykjärnstorrt: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 20 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 54 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.8 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 5 W |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 130 kWh |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Extrasköljning: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Längd på anslutningsslang: | 1.6 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Innerbelysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WMV960 WPS PWash&TDos XL Tronic MC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026