Miele WEI895 WPS 125 Gala Edition Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEI895 WPS 125 Gala Edition
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEI895 WPS 125 Gala Edition (116 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele WEI895 WPS 125 Gala Edition eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/116

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees beslist de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 439 250
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEI895 WPS 125 Gala Edition |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 1100 g |
| Förpackningens bredd: | 141 mm |
| Djuppackning: | 207 mm |
| Förpackningshöjd: | 180 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| Medföljande kablar: | Audio (3.5mm), HDMI, USB |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Upplösning (maximal analog): | 1920 x 1200 Pixels |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Videoanslutning: | HDMI |
| Antal mikrofoningångar: | 1 |
| Tangentbordsanslutning: | USB |
| Musanslutning: | USB |
| Antal datorer: | 2 |
| Ljudanslutningar: | Ja |
| Antal USB 3.2-hubportar typ A (3.1 Gen 1): | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEI895 WPS 125 Gala Edition ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026