Miele WEB695 WPS 125 Edition Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEB695 WPS 125 Edition
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEB695 WPS 125 Edition (27 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele WEB695 WPS 125 Edition eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees beslist de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 428 290
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEB695 WPS 125 Edition |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 860 g |
| Bredd: | 310 mm |
| Djup: | 82 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| Förpackningens vikt: | 2200 g |
| Förpackningens bredd: | 205 mm |
| Djuppackning: | 410 mm |
| Förpackningshöjd: | 115 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1600 x 1200 Pixels |
| Medföljande kablar: | KVM, PS/2, USB |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Certifiering: | FCC, CE |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 256-bit AES, 3DES |
| Stöder Windows: | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Extern anpassning: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| PS/2-port(ar): | 2 |
| Videoanslutning: | VGA |
| Strömförbrukning (typiskt): | 6.3 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 80 procent |
| Tangentbordsanslutning: | PS/2 |
| Musanslutning: | PS/2 |
| Ljudanslutningar: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEB695 WPS 125 Edition ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026