Miele WEK375 WPS PWash&10kg Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEK375 WPS PWash&10kg
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEK375 WPS PWash&10kg (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele WEK375 WPS PWash&10kg eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees beslist de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 391 280
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEK375 WPS PWash&10kg |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 103.1 g |
| Bredd: | 35 mm |
| Djup: | 1000 mm |
| Höjd: | 15 mm |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Förpackningens vikt: | 149.6 g |
| Förpackningens bredd: | 140 mm |
| Djuppackning: | 170 mm |
| Förpackningshöjd: | 30 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Förvaringstemperatur: | 0 - 80 °C |
| Relativ luftfuktighet: | 5 - 90 procent |
| Chipset: | FTDI - FT312D |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 60 °C |
| Anslutning 1: | DB-9 |
| Anslutning 2: | USB A + USB Micro-B |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Mannelijk |
| Baud hastighet: | 921.6 Kbit/s |
| Databitar: | 7, 8 |
| Stoppa bitar: | 1, 2 |
| Paritetsbit: | Even, Mark, N,Odd, Space |
| Typ av flödeskontroll: | DTR/DSR, RTS/CTS, XON/XOFF |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEK375 WPS PWash&10kg ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026