Miele WCE470 WCS PWash&8kg Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WCE470 WCS PWash&8kg
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WCE470 WCS PWash&8kg (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele WCE470 WCS PWash&8kg eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees beslist de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 511 090
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCE470 WCS PWash&8kg |
| Vikt: | 50 g |
| Bredd: | 17 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Förpackningens vikt: | 330 g |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 3.1/95/98/98SE/2000/XP/Server 2003/Vista.\nDOS.\nLinux. |
| Förpackningsvikt (imperial): | 0.73 lbs |
| Värdgränssnitt: | PCI |
| Innehållslåda eller huvudkartong: | 50 stuk(s) |
| Anslutning(ar): | DB9 Male |
| Chipset: | Sunix SUN1889 |
| Antal per låda: | 50 stuk(s) |
| Antal portar: | 4 |
| PCI-buss: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WCE470 WCS PWash&8kg ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026