Miele WEB395 WPS 125 Edition Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEB395 WPS 125 Edition
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEB395 WPS 125 Edition (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele WEB395 WPS 125 Edition eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees beslist de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 428 240
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEB395 WPS 125 Edition |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 49 g |
| Bredd: | 59 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens vikt: | 260 g |
| Förpackningens bredd: | 143 mm |
| Djuppackning: | 175 mm |
| Förpackningshöjd: | 30 mm |
| Instruktioner: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Medföljande kablar: | RS-232 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Avsedd för: | Laptop |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| Stöder Windows: | Windows 2000, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64 |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 150 °C |
| Internera: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.4 Tijger |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| Värdgränssnitt: | ExpressCard |
| Anslutning(ar): | RS-232 |
| Kvantitet ytterkartong: | 60 stuk(s) |
| Dataflödeshantering: | Ja |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows 2000 Server, Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64 |
| Seriell port(ar): | 2 |
| Chipset: | Moschip MS9922CV-AA |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 70 °C |
| Antal portar: | 2 |
| FIFO (först in, först ut): | 256 B |
| Utgångsgränssnitt: | Serie |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEB395 WPS 125 Edition ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026