Miele WWE 660 W1 TwinDos Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWE 660 W1 TwinDos
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWE 660 W1 TwinDos (104 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WWE 660 W1 TwinDos eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 887 370
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWE 660 W1 TwinDos |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 850 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 55.5 mm |
| Maximal utsugskapacitet: | 373 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Typ av material (överst): | Glas |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Antal gasbrännare: | 0 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 4 zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Ansluten last (elektrisk): | - W |
| Installationsfackets bredd: | 820 mm |
| Installationsfack djup: | 490 mm |
| Installationsfack höjd: | 55.5 mm |
| Ansluten last (gas): | 0 W |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Bredd på häll: | 85 cm |
| Boost funktion: | Ja |
| Färgkontrollpanel: | Zwart |
| Ramtyp: | Frameloos |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Electrisch |
| Antal ventilationshastigheter: | 4 |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links voor |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links achter |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Energieffektivitetsklass (huv): | A |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Inbyggd fläktkåpa: | Ja |
| Ljudnivåventilation (min): | 47 dB |
| Ljudnivåventilation (max): | 59 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWE 660 W1 TwinDos ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026