Miele WWE 320 WCS W1 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWE 320 WCS W1
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWE 320 WCS W1 (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WWE 320 WCS W1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWE 320 WCS W1 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 77000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 643 mm |
| Höjd: | 1896 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 45 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 316 kWu |
| Förpackningens vikt: | 86000 g |
| Förpackningens bredd: | 655 mm |
| Djuppackning: | 742 mm |
| Förpackningshöjd: | 1985 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 87 l |
| Fryskapacitet: | - kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 225 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Multi-luftvägssystem (kylskåp): | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 4 |
| Total nettokapacitet: | 312 l |
| Total bruttokapacitet: | - l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWE 320 WCS W1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026