Miele WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos (116 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/116

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 11 751 290
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos |
| USB-kontakttyp: | Micro-USB A |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Medföljande kablar: | Audio (3,5 mm) |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Antal USB-anslutningar: | 2 |
| WLAN-dataöverföringshastighet (första bandet): | 2.4 Mbit/s |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 70 °C |
| Mottagare mått (B x D x H): | 80 x 30 x 20 mm |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Driftspänning (mottagare): | 5 V |
| Sändarens mått (BxDxH): | 25 x 55 x 65 mm |
| Driftspänning (sändare): | 5 V |
| Strömförbrukning (TX): | 0.2 W |
| Strömförbrukning (RX): | 0.1 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEI 875 WPS PowerWash&TwinDos ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026