Miele WWI 660 TwinDos XL&Wifi Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWI 660 TwinDos XL&Wifi
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWI 660 TwinDos XL&Wifi (108 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WWI 660 TwinDos XL&Wifi eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/108

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voor u uw toestel plaatst, instal-absoluut
leert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt schade
aan het toestel.
nl-BEM.-Nr. 10 884 470
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWI 660 TwinDos XL&Wifi |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Antal effektnivåer: | 17 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 13671 g |
| Bredd: | 592 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 51 mm |
| Sladdlängd: | 1.1 m |
| Barnlås: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 15000 g |
| Förpackningens bredd: | 753 mm |
| Djuppackning: | 608 mm |
| Förpackningshöjd: | 126 mm |
| Typ av material (överst): | Glaskeramiek |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 2000 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 1400 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 2000 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Brännare/kokzon typ 1: | Regulier |
| Brännare/kokzon typ 2: | Regulier |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Sudderen |
| Antal gasbrännare: | 0 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 4 zone(s) |
| Sjud brännaren/kokzonens diameter: | 145 mm |
| Vanlig brännare/kokzonsdiameter: | 210 mm |
| Sjud brännare/kokzon: | 1400 W |
| Normal brännare/kokzon: | 2200 W |
| Kontrollposition: | Boven voorzijde |
| Ansluten last (elektrisk): | 7400 W |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 500 mm |
| Installationsfack höjd: | 51 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Stor brännare/kokzon: | 3300 W |
| Nuvarande: | 20 A |
| Ansluten last (gas): | - W |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Bredd på häll: | 60 cm |
| Forma sjudgrop/kokzon: | Rechthoekig |
| Forma vanlig brännare/kokzon: | Rechthoekig |
| Forma stor brännare/kokzon: | Rechthoekig |
| Boost funktion: | Ja |
| Installationsutrymmets djup (min): | 490 mm |
| Varningssignal: | Ja |
| Restvärmeindikator: | Ja |
| Mått (B x D) stor brännare/kokzon: | 400 x 240 mm |
| Ramtyp: | U-vormige sierlijst |
| Pansigenkänning: | Ja |
| Automatisk avstängningstimer lagar mat på ett säkert sätt: | Ja |
| Certifiering: | AENOR, CE |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Groot |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 2200 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 2500 W |
| Kookzone 2 boost: | 2500 W |
| Kookzone 3 boost: | 1800 W |
| Kookzone 4 boost: | 3700 W |
| Installationsutrymmets djup (max): | 500 mm |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 145 mm |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Brännare/kokzons diameter 4: | 210 mm |
| Kokzon 1 form: | Rechthoekig |
| Kokzon 2 form: | Rechthoekig |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| Kokzon 4 form: | Rond |
| Kombizoner: | Ja |
| Flexibel kokzon: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Kokzon 2 storlek (BxD): | 200 x 240 mm |
| Antal flexibla kokzoner: | 1 zone(s) |
| Kokzon 1 storlek (BxD): | 200 x 240 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWI 660 TwinDos XL&Wifi ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026