Minix Neo T5 - Android Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Minix Neo T5 - Android (2 sidor) i kategorin Övrigt - Övrigt. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
810
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Minix |
| Kategori: | Övrigt - Övrigt |
| Modell: | Neo T5 - Android |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 1450 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Maximal upplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| Anslutningar: | 1 x USB, \n1 x Mini USB B > A, \n1 x RJ45, \n1 x DC |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Kompatibla operativsystem: | Windows DOS, 2000, XP, VISTA, \nLinux, \nFreeBSD, \nUNIX |
| Rackmontering: | Ja |
| Mått (B x D x H): | 168 x 92 x 26 mm |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 80 procent |
| Antal portar: | 1 |
| Tangentbordsanslutning: | USB |
| Musanslutning: | USB |
Övrigt - Övrigt Minix Manualer
11 September 2024
9 September 2024
6 September 2024
3 September 2024
29 Augusti 2024
Övrigt - Övrigt Manualer
Nyaste Övrigt - Övrigt Manualer
2 April 2025
29 Mars 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025