Mio MiVue 752 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Mio MiVue 752 (33 sidor) i kategorin Dashcam. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
1.692
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mio |
| Kategori: | Dashcam |
| Modell: | MiVue 752 |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | - g |
| Blåtand: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Genomsnittlig effekt: | 2 W |
| Antal högtalare: | 1 |
| FM-radio: | Nee |
| Inbyggd mikrofon: | Nee |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Frekvensomfång: | 90 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 80 dB |
| AUX ingång: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Typ produkt: | Mono draadloze luidspreker |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
Dashcam Mio Manualer
21 Februari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
15 Oktober 2024
Dashcam Manualer
Nyaste Dashcam Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
3 Mars 2026
2 Februari 2026
23 Oktober 2025