Mitsubishi DXK15Z6-W1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Mitsubishi DXK15Z6-W1 (18 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
936
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | DXK15Z6-W1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 366 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 21 mm |
| Förpackningens vikt: | 670 g |
| Förpackningens bredd: | 185 mm |
| Djuppackning: | 240 mm |
| Förpackningshöjd: | 93 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Nuvarande: | 0.6 A |
| Maximal upplösning: | 2048 x 1536 Pixels |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| Maximal uppdateringshastighet: | 80 Hz |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Utström: | 0.6 A |
| Spännande: | 5 V |
| Maximalt avstånd: | 65 m |
| Video av: | 2x VGA |
| Bandbreedte: | 350 MHz |
| Videoanslutning: | VGA |
| Strömförbrukning (typiskt): | 3 W |
| Antal videoportar: | 2 |
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026