Mitsubishi FDTW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Mitsubishi FDTW (23 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
23
Nedladdningar
1.410
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | FDTW |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 2900 g |
| Höjd: | 860 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Diameter: | 127 mm |
| Strömförbrukning (max): | 8 W |
| Lichtstroom: | 650 lm |
| Lampans livslängd: | 25000 uur |
| Färg ljus: | Koel wit |
| Färgtemperatur: | 6500 K |
| Strålvinkel: | 120 ° |
| Ljusintensitet: | 270000 Lux |
| Lämplig plats: | Bedroom, Children's room, Home office, Office |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Energiförbrukning per 1000 timmar: | 8 kWu |
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026