Mitsubishi MFZ-KW25-60VG Bruksanvisning
Mitsubishi Luftkonditionering MFZ-KW25-60VG
Läs gratis den bruksanvisning för Mitsubishi MFZ-KW25-60VG (32 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Mitsubishi MFZ-KW25-60VG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Split Systems
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | MFZ-KW25-60VG |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 7.7 g |
| Bredd: | 15 mm |
| Djup: | 115 mm |
| Höjd: | 8 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 - 5 GHz |
| Antal USB-anslutningar: | 1 |
| Certifiering: | CE |
| USB-version: | 2.0 |
| Gränssnitt: | WLAN |
| Plug and play: | Ja |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WiFi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Antenner kvantitet: | 1 |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Internera: | Nee |
| Dataöverföringshastighet för trådlöst LAN (max): | 433 Mbit/s |
| WLAN-dataöverföringshastigheter som stöds: | 150,433 Mbit/s |
| Frekvensomfång: | 2.4 - 5 GHz |
| Värdgränssnitt: | USB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 433 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Komponent för: | PC/notebook |
| Wifi: | Ja |
| Antenndesign: | Extern |
| Förstärkning: | 3 dBi |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Mitsubishi MFZ-KW25-60VG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
26 Februari 2026
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026