Mitsubishi KITMSZ-HC35VA Bruksanvisning
Mitsubishi Luftkonditionering KITMSZ-HC35VA
Läs gratis den bruksanvisning för Mitsubishi KITMSZ-HC35VA (11 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Mitsubishi KITMSZ-HC35VA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | KITMSZ-HC35VA |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Rood |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 519 mm |
| Djup: | 513 mm |
| Höjd: | 1280 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 191 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 15 l |
| Fryskapacitet: | - kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 149 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 164 l |
| Flaskställ: | Ja |
| Total bruttokapacitet: | - l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Klimaatklasse: | N-ST |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Mitsubishi KITMSZ-HC35VA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
26 Februari 2026
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026