Nedis WIFIACMB1WT14 Bruksanvisning
Nedis Luftkonditionering WIFIACMB1WT14
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIACMB1WT14 (56 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIACMB1WT14 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | WIFIACMB1WT14 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 33500 g |
| Bredd: | 480 mm |
| Djup: | 390 mm |
| Höjd: | 760 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 1610 W |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Wireless |
| Effekt: | 1610 W |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | A |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | - m² |
| Avfuktarfunktion: | Ja |
| Passar för rumsvolym upp till: | 120 m³ |
| Luft rena ränta: | 500 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIACMB1WT14 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Nedis Manualer
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
21 Juni 2025
21 Juni 2025
23 September 2024
21 September 2024
28 Augusti 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026