Nedis WIFIACMB1WT16 Bruksanvisning
Nedis Luftkonditionering WIFIACMB1WT16
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIACMB1WT16 (48 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIACMB1WT16 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | WIFIACMB1WT16 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 33000 g |
| Bredd: | 480 mm |
| Djup: | 390 mm |
| Höjd: | 780 mm |
| Sladdlängd: | 3 m |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Kraftkälla: | AC |
| Wi-Fi: | Ja |
| Inbyggd fläkt: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Tyg kavaj: | Ja |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | - kWh |
| Uteffekt: | 480 W |
| Kompatibla produkter: | Android , iOS |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | - kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | - kWh |
| Skärdjup i trä: | 60 mm |
| Skärdjup i aluminium: | 10 mm |
| Fasningsinställning: | Ja |
| Fasposition (max): | 45 ° |
| Luftflöde (hög hastighet): | 500 m³/h |
| Värmekapacitet i watt (max): | - W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Indikator för full vattentank: | Ja |
| Obelastad hastighet antal slag: | 3000 spm |
| Skärdjup i stål: | 5 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LCD |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | - W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | - W |
| AC-funktioner: | Cooling, Dehumidifying, Fan |
| Komfortläge nattetid: | Ja |
| Kyleffekt (max): | 16000 BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | - W |
| Nedkylningens energieffektivitet (EER, W/W): | 2.6 |
| Automatisk temperaturreglering: | Ja |
| Energiklass (värme): | Nej |
| Typ av timer: | Digital |
| Timerns varaktighet (max): | 24 h |
| Passar för rumsvolym upp till: | 140 m³ |
| Bakgrundsljusknappar: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIACMB1WT16 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Nedis Manualer
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
21 Juni 2025
21 Juni 2025
23 September 2024
21 September 2024
28 Augusti 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026