Nedis WIFICBO50WT Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICBO50WT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICBO50WT (2 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICBO50WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICBO50WT |
| Vikt: | 947 g |
| Bredd: | 100 mm |
| Djup: | 100 mm |
| Höjd: | 145 mm |
| Förpackningens bredd: | 184 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, Y,iOS |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 5 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.9 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Linsdiameter: | 3.2 mm |
| Dynamiskt omfång: | 18 dB |
| Lutningsvinkel: | 0 - 75 ° |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Kabellängd: | 1 m |
| Produktens färg: | Vit |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 122 mm |
| LED typ: | IR |
| Formfaktor: | Kupol-formad |
| mörkerseende avstånd: | 10 m |
| Temperatur vid drift: | -10 - 55 ° C |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP65 |
| Video rörelsedetektor: | Ja |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Kamerapanoreringskontroll: | Ja |
| Placeringar som kan användas: | Utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Monteringssätt: | Tak |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Bildfrekvens: | 15 fps |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla av typen: | Battery, USB |
| DC-utgång volt: | 5 |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| PTZ-styrning: | Ja |
| Synfältsvinkel (FOV): | 120 ° |
| Antal belysning lysdioder: | 4 |
| Lutningskontroll för kamera: | Ja |
| Arbetsfrekvens: | 2412 - 2472 MHz |
| DC utgående ström: | 1.5 A |
| Panoreringsvinkel: | 0 - 350 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICBO50WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026