Nedis WIFICO40CBK Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICO40CBK
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICO40CBK (68 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICO40CBK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

ned.is/wico40cbk
Full HD Outdoor Camera
waterproof metal housing
WIFICO40CBK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICO40CBK |
| Vikt: | 300 g |
| Bredd: | 60 mm |
| Djup: | 163 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Ljudsystem: | 2-vägs |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.9 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Rörelsesensor: | Ja |
| Linsdiameter: | 2.8 mm |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Skyddsfunktioner: | Vattentät |
| Formfaktor: | Stifthylsa |
| mörkerseende avstånd: | 15 m |
| Temperatur vid drift: | -20 - 50 ° C |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP65 |
| Material, hölje: | Plast |
| Placeringar som kan användas: | Utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Dag / nattläge: | Ja |
| Monteringssätt: | Innertak/vägg |
| Minimibelysning: | - lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla av typen: | DC |
| DC-utgång volt: | 12 |
| Bluetooth: | Nej |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85258900 |
| Arbetsfrekvens: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Objektivets betraktningsvinkel, vertikal: | 110 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICO40CBK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026