Neff C17KS61N0 Bruksanvisning
Neff kaffebryggare C17KS61N0
Läs gratis den bruksanvisning för Neff C17KS61N0 (44 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Neff C17KS61N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

[ de ]Filteranleitung
[ en ]Filter instructions
[ fr ]Instructions relatives au filtre
[ nl ]Filterhandleiding
[ da ]Vejledning til filter
[ no ]Filterveiledning
[ sv ]Filteranvisning
[ fi ]Suodatinohje
[ it ]Istruzioni per il filtro
[ es ]Instrucciones para el filtro
[ pt ]Instruções para o filtro
[ el ]Οδηγίες φίλτρου
[ tr ]Filtre kılavuzu
[ pl ]Instrukcja filtrowania
[ cs ]Návod k použití filtru
[ uk ]Інструкція до фільтра
[ ru ]Инструкции по
использованию фильтра
[ zh ]过滤器说明书
[ ar ]
BRITA INTENZA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | C17KS61N0 |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 19380 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 376 mm |
| Höjd: | 455 mm |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Vattentankens kapacitet: | 2.4 l |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 1600 W |
| Vikt inkl. förpackning: | 22360 g |
| AC-inspänning: | 220–240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Kaffe ingångstyp: | Kaffebönor |
| Koppkapacitet: | 2 koppar |
| Antal pipar: | 2 |
| Espresso-tillagning: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 558 mm |
| Installationsfack, djup: | 354 mm |
| Installationsfack, höjd: | 449 mm |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Front speaker type: | 19 Bar |
| Multidryck: | Ja |
| Tillredning av kaffekräm: | Ja |
| Latte-macchiato-tillagning: | Ja |
| Helautomatisk: | Kaffe & Mjölk |
| Kaffebönskapacitet: | 500 g |
| Mjölktank: | Ja |
| Justerbar vattenflöde: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff C17KS61N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Neff Manualer
4 Juli 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
23 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
3 Augusti 2024
31 Juli 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026