Neff C77V60N2GB Bruksanvisning
Neff kaffebryggare C77V60N2GB
Läs gratis den bruksanvisning för Neff C77V60N2GB (44 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Neff C77V60N2GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

[ de ] Filteranleitung
[ en ] Filter instructions
[ fr ] Instructions relatives au filtre
[ nl ] Filterhandleiding
[ da ] Vejledning til filter
[ no ] Filterveiledning
[ sv ] Filteranvisning
[ fi ] Suodatinohje
[ it ] Istruzioni per il filtro
[ es ] Instrucciones para el filtro
[ pt ] Instruções para o filtro
[ el ] Οδηγίες φίλτρου
[ tr ] Filtre kılavuzu
[ pl ] Instrukcja filtrowania
[ cs ] Návod k použití filtru
[ uk ] Інструкція до фільтра
[ ru ] Инструкции по
использованию фильтра
[ zh ] 过滤器说明书
[ ar ]
BRITA INTENZA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | C77V60N2GB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 500 g |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Husmaterial: | Polymeer |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP66 |
| Videoformat som stöds: | H.264, M-JPEG, MPEG4 |
| Vormfaktor: | Rond |
| Placeringsstöd: | Buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, M-JPEG, MPEG4 |
| Diameter: | 101 mm |
| Typ av strömkälla: | Power over Ethernet (PoE) |
| Minimal belysning: | 0.04 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 115 ° |
| Antal kameror: | 1 |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | SD, SDHC, SDXC |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Infraröd våglängd: | 850 nm |
| Fast brännvidd: | 2.8 mm |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| HTTPS-kryptering: | Ja |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 6.3 W |
| Full HD: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/65000 - 2 s |
| Gränssnitt: | RJ-45 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | HTTPS, SNMP, SSH, SSL/TLS |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 65 °C |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Språk som stöds: | CHI (SIMPL), CHI (TR), DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, KOR, POR, RUS |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Rotationsvinkel: | 270 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Maximalt antal bländare: | 2 |
| Minsta RAM: | 512 MB |
| Night vision scope: | 15 m |
| Infrarött (IR) termineringsfilter: | Ja |
| Antal språk: | 11 |
| Justering av bildkvalitet: | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Strömförbrukning (strömförsörjning via Ethernet (PoE)): | 4.1 W |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 100 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85258900 |
| Mask privat zon: | Ja |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 115 ° |
| Rotera & spegla: | Ja |
| Typ av varningsmeddelande: | |
| Gränssnitt för objektivfäste: | M12 |
| Linsens betraktningsvinkel, vertikal: | 64 ° |
| Aktivt larm för obehörig demontering: | Ja |
| Textoverlay: | Ja |
| Iris: | Ja |
| Avtagbart IR-filter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff C77V60N2GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Neff Manualer
4 Juli 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
23 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
3 Augusti 2024
31 Juli 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026