Neff D16EB12N0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D16EB12N0 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
914
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D16EB12N0 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 8000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 88.8 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Belysningsstyrka: | 166 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Vikt inkl. förpackning: | 10000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 3 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 72 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 138 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 350 m³/h |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025