Neff D16EB12W0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D16EB12W0 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
471
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D16EB12W0 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 6000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 482 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 89 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Motoreffekt: | 138 W |
| Belysningsstyrka: | 166 lx |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 72 dB |
| Installationsfack, höjd: | 12000 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 140 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 350 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Maximal återcirkulerande ström: | 110 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025