Neff D2654X0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D2654X0 (96 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
218
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D2654X0 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 599 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 380 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | 210 W |
| Belysningsstyrka: | 210 lx |
| Antal motorer: | 2 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 49 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Silver |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 290 W |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 360 m³/h |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 64 dB |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025