Neff D36DT57N0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D36DT57N0 (28 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
1.112
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D36DT57N0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 25000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 354 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 103 kWh |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Belysningsstyrka: | 209 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 54 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 1039 mm |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 28000 g |
| Höjd (max.): | 1489 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 277 W |
| AC-inspänning: | 220-230 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 277 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 730 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 450 m³/h |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 67 dB |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025