Neff D39GH64N0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D39GH64N0 (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
972
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D39GH64N0 |
| Färg på produkten: | Grey, Silver |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 170 g |
| Bredd: | 55 mm |
| Djup: | 14.9 mm |
| Höjd: | 111 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Snäll: | MP3 speler |
| Motoreffekt: | 160 W |
| Belysningsstyrka: | 581 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 46 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 865 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Batterikapacitet: | 3150 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Beeldscherm: | AMOLED |
| Skärm diagonal: | 3.31 " |
| Upplösning: | 480 x 800 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 128 GB |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | - uur |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, APE, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| FM-radio: | Nee |
| Gränssnitt: | 3.5mm |
| Röstinspelning: | Nee |
| Modell: | Väggmonterad |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| USB-anslutning: | Ja |
| Total lagringskapacitet: | 64 GB |
| Klockfunktion: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Uppladdningsbar: | Ja |
| Koptelefoon: | Nee |
| Frekvensband som stöds: | Niet ondersteund |
| Andra kameran: | Nee |
| Typ av lagringsmedium: | Flashgeheugen |
| Videogeheugen capaciteit: | - uur |
| Wifi: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 31000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Höjd (max.): | 1263 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Lampor: | 3 W |
| Ansluten effekt: | 166 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 730 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 380 m³/h |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 400 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 500 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 58 dB |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025