Neff D4962X0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D4962X0 (96 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Neff D4962X0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

deGebrauchs- und
Montageanweisung
enOperating and
installation instructions
frNotice de montage
et d’utilisation
nlGebruiks- en
montageaanwijzing
itIstruzioni per l’uso
e l’installatore
esInstrucciones de uso
y montaje
el
Οδηγίες χρήσης και
τοποθέτησης
de
en
fr
nl
it
es
el
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D4962X0 |
| Vikt: | 16000 g |
| Bredd: | 897 mm |
| Djup: | 273 mm |
| Höjd: | 475 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | 330 W |
| Belysningsstyrka: | 500 lx |
| Antal motorer: | 2 |
| Antal lampor: | 3 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Silver, White |
| Vikt inkl. förpackning: | 19000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 500 m³/h |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 970 x 500 x 350 mm |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D4962X0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025