Neff D57ML66N0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D57ML66N0 (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Neff D57ML66N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

IT Libretto di Istruzioni
EN Instructions Manual
FR Manuel d’Instructions
DE Bedienungsanleitung
NL Gebruiksaanwijzing
ES Manual de instrucciones
RU Руководствопо эксплуатации
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D57ML66N0 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 418 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 49.1 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 910 mm |
| Motoreffekt: | 270 W |
| Belysningsstyrka: | 244 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 51 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 365 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 13000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 3 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 72 dB |
| Installationsfack, bredd: | 676 mm |
| Installationsfack, djup: | 264 mm |
| Installationsfack, höjd: | 418 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 272 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 770 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Maximal återcirkulerande ström: | 370 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 71 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 65 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D57ML66N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025