Neff D4972X0GB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D4972X0GB (96 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
669
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D4972X0GB |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 905 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Höjd (min): | 850 mm |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 3000 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 1400 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 3000 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 5 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Brännare/kokzon typ 1: | Extra groot |
| Brännare/kokzon typ 2: | Groot |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Klein |
| Ugnens strömkälla: | Electrisch |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal elektroniska kokzoner: | 5 zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Antal glasdörrpaneler: | 3 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.25 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.91 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Ugn med nettokapacitet: | 95 l |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Färghandtag: | Goud |
| Ugnsläge: | Bodem |
| Ugn med bruttokapacitet: | 101 l |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Medium |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 2000 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Electrisch |
| Wokbrännare: | Nee |
| Placera brännare/kokzon 1: | Centraal |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 260 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links achter |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 210 mm |
| Placera brännare/kokzon 3: | Links voor |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 170 mm |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts achter |
| Brännare/kokzons diameter 4: | 190 mm |
| Grill med fläkt: | Ja |
| Typ produkt: | Vrijstaand fornuis |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Topp, botten & varmluft: | Ja |
| Enkel rengöring (ugn): | Ja |
| Strömkälla för brännare/kokzon 5: | Electrisch |
| Typ av brännare/kokzon 5: | Klein |
| Placera brännare/kokzon 5: | Rechts voor |
| Brännare/kokzons diameter 5: | 170 mm |
| Brännare/kokzonseffekt 5: | 1400 W |
| Teleskopiska hyllor: | Ja |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025