Neff D49ML54N0B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D49ML54N0B (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
1.576
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D49ML54N0B |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 58500 g |
| Bredd: | 543 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1771 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Sladdlängd: | 2.15 m |
| Ljudnivå: | 34 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 146 kWu |
| Förpackningens vikt: | 62000 g |
| Förpackningens bredd: | 576 mm |
| Djuppackning: | 601 mm |
| Förpackningshöjd: | 1826 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 308 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 315 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 5 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 5 |
| Energianvändning per dag: | 0.4 kWh/24u |
| Kylmedium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025