Neff D49PU64X0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D49PU64X0 (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Neff D49PU64X0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D49PU64X0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 16000 g |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 294 mm |
| Höjd: | - mm |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Förpackningens bredd: | 940 mm |
| Motoreffekt: | 160 W |
| Belysningsstyrka: | 569 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Luftflöde: | 420 m³/h |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 18000 g |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 378 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 51 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 320 mm |
| Installationsfack, höjd: | 420 mm |
| Ansluten effekt: | 166 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 850 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Maximal återcirkulerande ström: | 690 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D49PU64X0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
