Nevir NVR-810BRD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-810BRD (18 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-810BRD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

ALTAVOZ BLUETOOTH
NVR-810BRD
MANUAL DE INSTRUCCIONES
POR FAVOR LEA ESTE MANUAL DE FUNCIONAMIENTO EN
SU TOTALIDAD ANTES DE UTILIZAR ESTA UNIDAD Y
CONSÉRVELO PARA CONSULTAS FUTURAS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | NVR-810BRD |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 272 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 124 mm |
| Förpackningens bredd: | 370 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Volymkontroll: | Knappar |
| Rekommenderad användning: | Hem |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.1 kanaler |
| Högtalarplacering: | Bordsskiva/bokhylla |
| Antal förare: | 3 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Basreflex: | Ja |
| Förstärkare: | Inbyggd |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 156 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | DC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Bluetooth: | Ja |
| AC-adapter, maxbelastning: | 2 A |
| Aux-In: | Ja |
| Likströmsdriftspänning: | 12 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-810BRD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Nevir Manualer
1 September 2025
28 Augusti 2024
27 Augusti 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026