Nevir NVR-834TBTU Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-834TBTU (15 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-834TBTU eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

NVR-834TBTU
TORREDESONIDOBLUETOOTH
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | NVR-834TBTU |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 170 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Förpackningens bredd: | 220 mm |
| Volymkontroll: | Digital |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanaler |
| Högtalarplacering: | Golv |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Högtalarposition: | Framsida |
| Typ av minneskort: | SD |
| Produktens färg: | Blå |
| bruksanvisning: | Ja |
| Djup (med stativ): | 250 mm |
| Höjd (med stativ): | 1000 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 202 mm |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 30 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15 W |
| Kabel inkluderad: | Ljud (3,5mm) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ström: | 2 A |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-834TBTU ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Nevir Manualer
1 September 2025
28 Augusti 2024
27 Augusti 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026