New Pol NWF1861PEE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för New Pol NWF1861PEE (65 sidor) i kategorin Frys. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
65
Nedladdningar
1.288
Produktspecifikationer
| Varumärke: | New Pol |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | NWF1861PEE |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Vikt: | 7000 g |
| Lätt att städa: | Ja |
| Strömförsörjning: | 1500 |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Tillgångar: | 1500 W |
| Recept bok: | Ja |
| Rotationshastighet: | 13000 RPM |
| Mått (B x D x H): | 350 x 220 x 430 mm |
| AC-ingångsspänning: | 230/240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Plastkruka: | 1 l |
Frys New Pol Manualer
4 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026