Newskill Sobek Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Newskill Sobek (9 sidor) i kategorin Headset. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Newskill Sobek eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

SOBEK
QUICK GUIDE
PROFESSIONAL RGB GAMIN
PROFESSIONAL RGB GAMING HE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Newskill |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | Sobek |
| Produkttyp: | Headset |
| Maximal ineffekt: | 100 mW |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Kabelfärg: | Svart |
| Laddningskälla: | USB |
| USB-kontakt: | USB Type-A |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 10000 hz |
| Ingångsspänning (hörlurar): | 3 V |
| Virtuellt surroundljud: | Ja |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 2.4 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -42 dB |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multi |
| Typ av örondel: | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 96 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Virtuell surround-teknik: | Virtual 7.1 surround sound |
| Infällbar mikrofon: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Newskill Sobek ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Headset Newskill Manualer
29 Augusti 2025
28 Augusti 2025
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
9 Mars 2026