Nexxt NHC-O720 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Nexxt NHC-O720 (30 sidor) i kategorin övervakningskamera. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
418
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nexxt |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | NHC-O720 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Mått (B x D x H): | 381 x 304.8 x 419.1 mm |
| Mått (B x D x H) (brittisk): | 15 x 12 x 16.5 " |
| Arbetsbredd: | 228.6 mm |
| Strimla papper: | Ja |
| Stimling av kreditkort: | Ja |
| Förstör i storlek: | 4 mm |
| Dokumentförstörarens kapacitet: | 10 vel |
| Typ av förstörare: | Kruisversnippering |
| Bearbetar häftklamrar: | Ja |
| Bearbetar gem: | Ja |
| Dokumentförstörarhastighet: | 3000 mm/min |
| Indikation för användning: | 5 min |
övervakningskamera Nexxt Manualer
15 Augusti 2024
9 Augusti 2024
8 Augusti 2024
27 Juli 2024
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026