NGS Antzz-W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Antzz-W (24 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om NGS Antzz-W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

ANTZZ
USER’S MANUAL
www.ngs.eu
English i Français i Español i Deutsch i Italiano i Português i Polski
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Antzz-W |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 400 g |
| Bredd: | 130 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 110 mm |
| Batterikapacitet: | 800 mAh |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WMA |
| Frekvensband: | FM |
| Larmfunktion: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Volymkontroll: | Digital |
| Typ av tuner: | Digital |
| Väckarklocka: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Typ av minneskort: | MMC, SD |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LCD |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 550 g |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Kabel inkluderad: | Ljud (3,5mm) |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | Stöds inte |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Strömkälla: | Battery, USB |
| USB-port: | Ja |
| USB-laddning: | Ja |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 160 x 90 x 130 mm |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Blå |
| Antal: | 1 |
| Högtalartyp: | 1-vägs |
| Aux-In: | Ja |
| Antalet förinställda stationer: | 99 |
| Typ av radio: | Bärbar |
| PLL-syntetiserare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Antzz-W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio NGS Manualer
9 September 2025
20 Augusti 2024
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026